ПРО НАС

Освітній простір «Кіт Муркіт» - новий стандарт якісної початкової освіти

"Кіт Муркіт" - мережа приватних учбових закладів, націлена на якісну підготовку до школи та початкову освіту.

 Ми об’єднали найкращі світові практики, нові освітні технології, висококваліфікований викладацький склад, щоб надати Вашій дитині сильні академічні знання та необхідні в сучасному світі м’які навички (softskills).

Ми переконані, що внутрішній світ дитини, її успішна адаптація в соціумі та реалізація власних ідей є не менш важливими, ніж комплекс отримуваних знань. Тому ми не лише забезпечуємо якісну академічну базу для успішного навчання в основній та старшій школі, а й розвиваємо в дитині самостійну творчу особистість.

Місія & Цінності

Наша МЕТА – розвинути в дитині бажання вчитися і рухатися вперед, дізнаватися щось нове, ставити запитання, долати свої кордони.

ОСНОВА БУДЬ-ЯКОЇ ШКОЛИ – ЦЕ ЛЮДИ ТА ЦІННОСТІ, ЯКІ ВОНИ ПОДІЛЯЮТЬ

Людмила Масюк

Засновниця освітнього простору «Кіт Муркіт»

НАШІ цінності

Знання

дають свободу вибору - найвищу цінність людини

Відповідальність

- це те, що вже є в кожному з нас і водночас те, чого ми прагнемо

Повага

до людей, які можуть виглядати, думати або відчувати не так, як ти

Відкритість

до ідей і людей, прагнення до розвитку протягом усього життя

Умови навчання

Ми піклуємося про комфорт і безпеку наших учнів

«Кіт Муркіт» – унікальний освітній простір повного дня. Наші заклади знаходяться в тихому районі Києва недалеко від центру. 

Найбільший з них, початкова школа, розташована в сучасній окремій двоповерховій будівлі площею 1200кв. м., з власною закритою територією, що займає більше ніж 1,5 гектари. В просторих та світлих класах є ігрові зони, де діти можуть відпочити на перерві та після уроків.

Кількість дітей в класі від 10 до 15.  Є великий хол, їдальня, обладнаний спортзал, актова зала, облаштовані місця для відпочинку. Всю їжу ми готуємо самі і тільки з найсвіжіших і якісних продуктів. Ми дуже дбаємо про те, щоб діти їли із задоволенням і вдосталь

Шкільне подвір'я

Школа має велику та затишну власну територію

У шкільному дворі можна знайти собі заняття на будь-який смак: поганяти м’яча на футбольному полі, повисіти на турніках чи погойдатися на гойдалках, сховатись від сонця у затишній альтанці, пограти в настільний теніс чи збудувати «халабуду» серед дерев.

Ігрові майданчики обладнано всім необхідним для насиченої прогулянки: інвентар для гімнастики, футболу, волейболу, настільного тенісу. Для безпечної гри використовується сучасне покриття всього майданчика та футбольного поля.

Територія школи огороджена і перебуває під відеоспостереженням та охороною. Укриття відповідає нормам ДСНС.

Приєднуйся до нашої команди!

Приходьте на екскурсію до школи!