Творча майстерня

На наших заняттях малюк буде розвивати творче мислення, уяву, дрібну моторику руки. Він буде вчитися ефективно взаємодіяти з однолітками, пізнавати себе та інших, зміцнить позитивне ставлення до себе, навчиться уникати труднощів у спілкуванні, знаходити нових друзів.

У веселій і невимушеній обстановці за допомогою елементів арт-терапії - казки, музики, малювання чарівними фарбами, парного і спільного малювання, ліплення, колажу, роботи з солоним тістом, глиною, своїми фотографіями - дитина придбає упевненість в своїх силах, навчиться делікатно відстоювати свої думки, а також отримає багатий творчий досвід, необхідний для подальшого розвитку.

 Дані заняття допоможуть дитині не зазнавати труднощів адаптації не тільки в школі, але і в новому колективі - в гуртках і секціях, в гостях, на дитячому майданчику.

 
 
  Відгуки
 
Федосіїва Наталія

Мені дуже сподобалося, що навіть якщо мама сама займається з дитиною вдома, це все одно не можна порівняти з тим обсягом і різноманітністю необхідних знань, що отримує дитина у Центрі.

 
Баран Олена

Я щиро вдячна центру розвитку дитини «Кіт Муркіт», який мої діти Маша та Вова відвідують вже другий рік! Завдяки вам діти навчилися багатьом речам....
 

 
Ірина Афанасіївна

Моєму онуку Колі дуже подобатися приходити на заняття в центр розвитку «Кіт Муркіт»....
 

 
 
 
  Відео
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.