Карате

 

Дитяче карате - це, не тільки вивчення техніки, зміцнення дитину фізично, це ще й система психологічної підготовки (виховання) дитини, покликана направити в потрібну сторону енергію майбутнього бійця.
Фізично дитяче карате розвиває пластичність тіла за допомогою гімнастики і розтяжок, зміцнення м'язів за допомогою силових вправ, збільшує витривалість, сприяє зміцненню здоров'я, що особливо важливо зараз при умовах міського життя.

З точки зору психології і виховання дитяче карате дисциплінує дитину, допомагає адаптації в спочатку незнайомому колективі, відучує від неробства і ледарства. Завдяки тренуванням, діти стають сильнішими і впевненішими в собі, і в теж час навчаються повазі (до старших товаришів, тренерам, один одному, мистецтву карате), вчаться бути терпимими і добрішими до слабких, допомагати молодшим

 
 
  Відгуки
 
Федосіїва Наталія

Мені дуже сподобалося, що навіть якщо мама сама займається з дитиною вдома, це все одно не можна порівняти з тим обсягом і різноманітністю необхідних знань, що отримує дитина у Центрі.

 
Баран Олена

Я щиро вдячна центру розвитку дитини «Кіт Муркіт», який мої діти Маша та Вова відвідують вже другий рік! Завдяки вам діти навчилися багатьом речам....
 

 
Ірина Афанасіївна

Моєму онуку Колі дуже подобатися приходити на заняття в центр розвитку «Кіт Муркіт»....
 

 
 
 
  Відео
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.