Розвиваючі заняття для дітей від 3-5 років

Комплексні ігрові заняття спрямовані на розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дітей від 3 до 5 років. У заняттях використовуються елементи методик Нікітіна, Зайцева, Монтессорі, Сесіль Лупан, Глена Доммана.

На наших заняттях дитині відкривається чарівний світ, у якому дитина ГРАЮЧИ з радістю і захопленням пізнає все, що її оточує. Дитина дошкільного віку більш за все любить гратися і готова це робити безперервно. Саме в грі малюк навчається спілкуватися зі світом, починає краще його розуміти. У грі виявляються і розвиваються різні сторони особистості дитини, складається характер. Граючи з дитиною можна допомогти їй багато чому навчитися, багато про що дізнатися. Ігровий метод навчання сприяє різнобічному розвитку особистості, зокрема: 

  • розвитку психічних процесів дитини: мислення, пам'яті, уваги,
  • сенсорному розвитку,
  • розвитку мовлення, елементарних математичних уявлень, читання
  • ознайомленню з навколишнім світом,
  • розвитку дрібної моторики (малювання, ліплення, аплікації (з паперу, круп, ..)

Загальна тривалість заняття від 60 хвилин до 1,5 години.

Проводяться індивідуальні заняття з дітьми.
 

 
 
  Відгуки
 
Федосіїва Наталія

Мені дуже сподобалося, що навіть якщо мама сама займається з дитиною вдома, це все одно не можна порівняти з тим обсягом і різноманітністю необхідних знань, що отримує дитина у Центрі.

 
Баран Олена

Я щиро вдячна центру розвитку дитини «Кіт Муркіт», який мої діти Маша та Вова відвідують вже другий рік! Завдяки вам діти навчилися багатьом речам....
 

 
Ірина Афанасіївна

Моєму онуку Колі дуже подобатися приходити на заняття в центр розвитку «Кіт Муркіт»....
 

 
 
 
  Відео
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.