Новини
Літній табір
 

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Програма табору

наукові досліди: кожен день - наукові заняття, на яких діти самостійно проводять досліди, експериментують, отримуючи нову, корисну інформацію про навколишній світ. В нашій "експериментальній лабораторії", будемо створювати прості, але дуже цікаві експерименти для дітей і навчимося робити: 
невидимі чорнила, веселку на папері, вирощувати кристали, робити казкові тумани, димові бульбашки та «джини з пляшки» з сухого льоду, експериментуватимемо з «ньютонівською» рідиною, викликатимемо фараонову змію , навчимося робити бенгальські вогні з апельсина, шашлики з повітряних кульок та багато інших хімічних та фізичних дослідів.
клуб англійської мови ( два дні в тиждень). Програма англійської мови в таборі поєднується з відпочинком і традиційними для літнього табору заходами. Навчання проходить в невимушеній атмосфері, а відео-заняття, які дозволяють сприймати необхідний обсяг інформації, надалі закріплюються тематичними уроками.
театральні та хореографічні майстер класи від професіоналів.
клуб мандрівника - це захоплююча подорож крізь час і простір по найяскравішим країнам і цивілізаціям світу. Ми познайомимось з культурою і традиціями, народними іграми і національними стравами інших країн. Кожного разу ми вирушимо в нову точку земної кулі. 
творчі майстер-класи:
Малювання з натури на мольбертах на природі, колажі.
Ліплення.
Плетення браслетів, плетіння бісером.
Гончарна майстерня. Створення шедевра.
Ручна робота. Основи орігамі.
Ручна робота. Картини крупами.
Ручна робота. Виготовлення виробів з глини: намистин, підвісок, фігурок.
Майстер-клас «Флористика».
Майстер-клас «Декупаж» і т.д
командні ігри, спортивні розваги:«малі Олімпійські Ігри», естафети, ігри з м’ячем, стрільба з луку, оздоровча гімнастика на свіжому повітрі, дитяча йога. 
корисні прогулянки: літо - саме час для сонячних ванн і ми проведемо багато часу на свіжому повітрі;
екскурсії: тематику дня будуть доповнювати походи в незвичайні місця та майстер-класи від справжніх професіоналів, які поділяться своїми знаннями та вміннями.

Екскурсії:
Експериментаріум
Мотузковий парк «Лазалка-Гідропарк»
Арт пікнік Слави Фролової
Місто професій
Етно-центр «Мамаєва Слобода»
Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України
Дитяча залізниця
Кінноспортивна школа "Авангард"
Київський планетарій
Зоопарк
Музей води (Водно-інформаційний центр)
Галерея цікавих наук "Магніт"
Державний музей іграшок
Державний музей авіації України
Музей пожежної справ
Деякі екскурсії безкоштовні, деякі потребують додаткової оплати.


ЧАС РОБОТИ ТАБОРУ 9.00-13.30 (понеділок, середа і п’ятниця) та
9.00-18.30 (понеділок, середа і п’ятниця)

9.00-18.30(понеділок-п"ятниця)

Фото з табору

Детальніше

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.