Бібліотека

 В нашій бібліотеці ми будемо знайомити вас з найбільш цікавими та актуальними виданнями щодо виховання дітей від сучасних зарубіжних та вітчизняних авторів. Наведені в цих книжках методики та поради перевірено часом і досвідом наших вихователів.

Сесіль Лупан. Повір у свою дитину

.. жага відкриттів, властива дитячому мозку в певний час, збігається з легкістю засвоєння, яка потім зникає. Ось тому-то необхідно задовольняти допитливість малюка в той момент, коли вона в нього проявляється.

Скачати 

Гіппенрейтер Ю.Б. Спілкуватися з дитиною. Як?

.. чотири обійми абсолютно необхідні кожному просто для виживання, а для гарного самопочуття потрібно не менше 8 обіймів на день! Не тільки дитині, але і дорослому ..
 
 

Скачати

  М. Монтессорі Допоможи мені зробити це самому

.. надайте дитині свободу діяти згідно з її природними нахилам, не пов'язуючи її будь-якими встановленими обов'язками або програмою, упередженими правилами, встановленими традиційно у старих шкільних поняттях ..

Скачати 

 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.