НАШІ ЗАКЛАДИ

Створені щоб допомогти дитині реалізувати її потенціал

01

Початкова школа

В основі нашого підходу - поєднання принципів Нової Української Школи з поглибленим вивченням математики та англійської мови, інтегрування у програму STEM для вирішення прикладних завдань через досліди, технології, креатив.
«Кіт Муркіт» - не звичайна школа, це простір для досліджень та експериментів, місце, де діти залишаються дітьми: гуляють у великому шкільному дворі, годують пташок, грають з м’ячом, бігають, стрибають та гойдаються.
А ще вивчають музику, живопис та англійську на свіжому повітрі, математику на галявині. Багато конструюють, винаходять, танцюють, малюють, ліплять та спілкуються між собою. «Кіт Муркіт» - це олімпіади, конкурси, виїзні заняття, екскурсії, експерименти, походи, вистави і ще багато чого, але головне – це атмосфера свободи, творчості та відкритості.

02

Preschool

Програма дошкільної підготовки Preschool не тільки практично готує дитину до навчання в школі, а й вирішує завдання загального розвитку майбутнього першокласника, його фізичної, соціальної та психологічної підготовки. Заняття готують до переходу від ігрової до творчої та навчальної діяльності, зокрема у співпраці з іншими дітьми та дорослими.
Програма складається з п’яти блоків: навчання грамоти та розвиток мовлення; математика та конструювання, розмовна англійська, хореографія і дитячий фітнес, художній розвиток.

03

Дитячий дошкільний простір

Дитячий дошкільний простір "Кіт Муркіт" - кращий початок шляху для різнобічного розвитку малюка, подорож у світ казки, фантазії, тепла та дружелюбності. У дитячому дошкільному просторі створені комфортні умови, світлі та просторі ігрові кімнати, затишні окремі спальні, смачне та корисне 3-х разове харчування. У невеликих групах в ігровій формі проходять заняття з розвитку мовлення, уваги, пам'яті, мислення, дрібної моторики, музичні заняття, хореографія.

04

Табори на канікулах

У таборі "Кіт Муркіт" у колі друзів дитина буде зайнята захопливою програмою та знайде собі покликання до душі. Кожен тиждень присвячений своїй темі: знайомство зі світом професій, збереження природи, мандрівки різними країнами. На деякий час ми перетворимся на детективів: розкриємо заплутані загадки і таємниці, а також поринемо у світ казок та наукової фантастики. Раз чи два на тиждень заплановані тематичні виїзди та екскурсії.
Кожен день у дитячому таборі починається о 8.30 ранку, після сніданку та зарядки - нетривалі навчальні заняття у вигляді тренінгів та майстер-класів. У другій половині дня на дітей чекають творчі заняття та різноманітні секції, серед яких: рукоділля та дизайн, арт-студія, робототехніка, Lego конструювання, хореографія, ліплення з глини, літературна студія, футбол і настільний теніс, розмовна англійська та шахи.

Приєднуйся до нашої команди!

Приходьте на екскурсію до школи!