Відгуки
Федосіїва Наталія

Мені дуже сподобалося, що навіть якщо мама сама займається з дитиною вдома, це все одно не можна порівняти з тим обсягом і різноманітністю необхідних знань, що отримує дитина у Центрі. Але найголовніше, що заняття подобаються Лесі, адже для неї це гра, а яка дитина не любить грати? М'ячики, музика, кубики, олівці, наклейки, розвиваючі ігри - це лише мала частина з того, що використовують педагоги для навчання.
Раджу всім мамам приводить діток до Центру розвитку «Кіт Муркіт», Вашій дитині обов'язково сподобатися, а отже сподобається і Вам.
 

 
Баран Олена

Я щиро вдячна центру розвитку дитини «Кіт Муркіт», який мої діти Маша та Вова відвідують вже другий рік! Завдяки вам діти навчилися багатьом речам: посидючості, пильності, вмінню логічно мислити, працювати і грати в дитячому колективі, що дуже важливо для життя у суспільстві.

Я дуже задоволена, що діти отримують достатню кількість знань і уваги з боку кваліфікованого педагога.
Дякуємо центру, особливо нашим педагогам Людмилі Миколаївні та Наталії Олександрівні, за те, що разом з вами ми маємо можливість виростити і виховати розумних, добрих, гідних і цілеспрямованих дітей.
 

 
Ірина Афанасіївна

Моєму онуку Колі дуже подобатися приходити на заняття в центр розвитку «Кіт Муркіт». Завдяки ігровій формі навчання за одне заняття Коля отримує дуже багато різноманітної, корисної, цікавої інформації, що дуже важливо, на мій погляд, для маленької дитини, яка активно пізнає світ. У центрі розвитку «Кіт Муркіт» працюють дуже уважні, високопрофесійні, а саме головне, добрі і чуйні педагоги, які вже з 1-го заняття знаходять контакт з дитиною будь-якого темпераменту і характеру.

 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.