Організація свят

 Дитинство – найбільш чудова пора в житті людини, а зробити її такою допомагають свята. Малюкам подобається святкова атмосфера, вони люблять гратися, співати і танцювати. І, звичайно, найголовніше свято дитинства - це день народження.

Щоб ваша дитина та її гості отримали задоволення від свята, а на пам'ять залишили тільки радісні спогади, ми пропонуємо вам незабутнє свято. Це яскраве і барвисте поздоровлення, шоу мильних бульбашок і повітряних куль, а також ігри, конкурси, запальні танці з пустотливим Котиком-Муркотиком , веселими клоунами чи іншими казковими героями . Ну і, звичайно, багато радості, сміху і позитивних емоцій для всіх.

А ще ви можете зробити сюрприз своїй дитині, запросивши улюбленого казкового героя просто до себе додому!

фото зі свят

Якщо вам потрібне справжнє СВЯТО – телефонуйте нам!

 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 

 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.