Наші друзі

Журнал "Малятко"

 «Малятко» - журнал, якому виповнилось півстоліття! На його оповіданнях та забавках виросло не одне покоління українських дітлахів. Роблять журнал для малюків кращі українські письменники і художники. І тому з таким нетерпінням щомісяця чекають його десятки тисяч маленьких читачів, для яких "Малятко", як колись для їхніх батьків, бабусь і дідусів, є першою і незабутньою книжкою, першою стежечкою до таємничих вершин рідного слова, вершин добра і краси.

 Ми дуже пишаємося добрими відносинами, що склалися між центром "Кіт Муркіт" та журналом "Малятко". Нещодавно наші діти разом з батьками мали можливість особисто поспілкуватися з головним редактором журналу пані Зінаїдою Лещенко на зустрічі в Центральній Дитячий бібліотеці імені Шевченка, прийняти участь у конкурсі малюнків та віршів та отримати призи від журналу. А ще наші дітки разом зробили і подарували журналу чудовий малюнок, який буде надруковано в ювілейному  номері журналу разом з фото маленьких художників. Як відбувався творчий процес, і що  з цього вийшло дивіться у фотозвіті.

 
Ми і надалі плануємо радувати наших дітей спільними цікавими проектами та призами від журналу.
 
 
 
 

Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей міста Києва

 Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей міста Києва є Головною бібліотекою для дітей столиці України, статус якої - науково-дослідний, інформаційний та консультативний центр з питань культурного розвитку дітей в місті Києві.

Бібліотека сьогодні є центром збереження і розвитку, національної культури, гарантом права дитини на безоплатний доступ до інформації.
До послуг читачів-дітей є великий бібліотечний фонд, в тому числі найавторитетніша енциклопедія в світі «Дитяча Британіка» для дітей різного віку в 48 томах. Передплачується близько 300 назв періодичних видань з України і близького зарубіжжя.

Сьогодні послугами бібліотеки користуються понад 15 тисяч дітей міста.Обслуговування наймолодших читачів здійснюється у рамках програми "Мої перші кроки в бібліотеці".

Діти нашого Центру завжди з радістю відвідують бібліотеку, приймають участь у виставках дитячих малюнків,зустрічах з відомими українськими письменниками. А привітна і щира господиня дитячого відділу Людмила Іванівна завжди приготує цікавий сюрприз для маленьких читачів.

Тож разом з нашими друзями вихованці "Кота Муркота" ростуть, мудрішають, кращають. Вчаться любити слово і любити світ.

 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 

 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.