Наше відео

Шановні батьки! Звісно, вам би хотілося  більше дізнатися про наші заняття. Ми також з великим задоволенням спробуємо привідкрити двері до наших класів і показати деякі фрагменти реальних занять у центрі "Кіт Муркіт". 

Наш перший сюжет називається "Хто такі мікроби?". Сподіваємося, ви також отримаєте не тількі нові пізнання з цього наукового питання, але й справжню насолоду від перегляду.

За проханням батьків розміщуємо ще один невеличкий відеозвіт з нашого архіву: фрагменти Різдвяного вертепу.  Ще декілька фрагментів свята можна подивитися тут..

Майстер клас з випікання великодніх жайворонків в Національному центрі народноі культури "Музей Івана Гончара". 

З яйця, за міфологічними уявленнями українців, почався світ. Тому писанці завжди надавали особливої святості. Відеофрагмент про наш майстер-клас з писанкарства ви зможете побачити тут.
 
Наші талановиті  випускники 2012 року. 
 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 

 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.