Відгуки
Ірина Афанасіївна
 

Моєму онуку Колі дуже подобатися приходити на заняття в центр розвитку «Кіт Муркіт». Завдяки ігровій формі навчання за одне заняття Коля отримує дуже багато різноманітної, корисної, цікавої інформації, що дуже важливо, на мій погляд, для маленької дитини, яка активно пізнає світ. У центрі розвитку «Кіт Муркіт» працюють дуже уважні, високопрофесійні, а саме головне, добрі і чуйні педагоги, які вже з 1-го заняття знаходять контакт з дитиною будь-якого темпераменту і характеру.

Дивитися всі відгуки
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.