Відгуки
Баран Олена
 

Я щиро вдячна центру розвитку дитини «Кіт Муркіт», який мої діти Маша та Вова відвідують вже другий рік! Завдяки вам діти навчилися багатьом речам: посидючості, пильності, вмінню логічно мислити, працювати і грати в дитячому колективі, що дуже важливо для життя у суспільстві.

Я дуже задоволена, що діти отримують достатню кількість знань і уваги з боку кваліфікованого педагога.
Дякуємо центру, особливо нашим педагогам Людмилі Миколаївні та Наталії Олександрівні, за те, що разом з вами ми маємо можливість виростити і виховати розумних, добрих, гідних і цілеспрямованих дітей.
 

Дивитися всі відгуки
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.