Відгуки
Федосіїва Наталія
 

Мені дуже сподобалося, що навіть якщо мама сама займається з дитиною вдома, це все одно не можна порівняти з тим обсягом і різноманітністю необхідних знань, що отримує дитина у Центрі. Але найголовніше, що заняття подобаються Лесі, адже для неї це гра, а яка дитина не любить грати? М'ячики, музика, кубики, олівці, наклейки, розвиваючі ігри - це лише мала частина з того, що використовують педагоги для навчання.
Раджу всім мамам приводить діток до Центру розвитку «Кіт Муркіт», Вашій дитині обов'язково сподобатися, а отже сподобається і Вам.
 

Дивитися всі відгуки
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.